DK-GFL-G250P-485 | Laser Displacement Sensors | DADISICK
Model
DK-GFL-G Series | DK-GFL-G250P-485
Detection distance:
250mm
Detection range (f. s.):
±150mm
Linear accuracy:
±0.3%f.s. (f.s.=300nm)